top of page
bendradarb.jpg

Pasiūlymai bendradarbiavimui

Šiuo metu organizacijos stengiasi būti kuo labiau socialiai atsakingomis, todėl mes siūlome jums galimybę būti būtent tokia įmone ir mus paremti pasinaudojus kuriomis nors iš siūlomų galimybių:

1. Įsigykite vietą reklamai ant mūsų aikštyno tvoros, gerai matomoje nuo plento vietoje! Galima iškabinti įvairaus dydžio tentą su rėmėjų logotipais ir veiklos informacija. 

2. Nuomuokitės bendruomenės aikštyną savo darbuotojų sveikatingumui arba įmonės renginiams! Stadionas yra aptvertas, puikus privažiavimas, vaizdinga vieta, šalia Vilnojos ežeras.

3. Siūlome įsitraukti į savanorišką veiklą! Vis dažniau įmonės vietoj triukšmingų vakarėlių darbuotojams renkasi visuomenei naudingą veiklą, savanorystę, kuri suteikia daugiau prasmės ir džiausmo, prisideda prie bendro gėrio kūrimo. Galime pasiūlyti tiek vienkartines savanorystės galimybes (talkos, medžių sodinimas...), tiek nuolatinę savanorystę Vaikų dienos centre, skiriant kelias valandas per savaitę/mėnesį/ketvirtį susitikimams ir pokalbiams su vaikais. 

Pasirinkdami vieną šių bendradarbiavimo būdų, paremsite mūsų veiklas!

Jei susidomėjote, skambikite 8-685-72074 arba rašykite sudervesbendruomene@gmail.com

Ačiū visiems Sudervės bendruomenės iniciatyvų rėmėjams!
 

bottom of page