top of page
bendruomene.jpg

Apie Sudervės bendruomenę

Bendruomenė susibūrė 2011 metais prie Sudervės parapijos bažnyčios ir 2013 metais veiklai vykdyti įkūrė įmonę VšĮ "Sudervės bendruomenės iniciatyvos". Nors mūsų jungiamoji grandis yra tikėjimas ir krikščioniškos vertybės, tačiau esame atviri ir laukiame savo būryje kiekvieno, gyvenančio Sudervėje, jos apylinkėse ir kiekvieno, norinčio dalyvauti bendruomenės veikloje. 

VšĮ "Sudervės bendruomenės iniciatyvos" turi 30 dalininkų, 220 narių google grupėje, 1400 sekėjų FB puslapyje.

Pagrindinis mūsų tikslas - kad Sudervėje atsirastų erdvė laisvalaikiui, vaikų ir jaunimo užimtumui, savitarpio pagalbai bei socialinėms paslaugoms.

Organizuojame:

  • vasaros stovyklas;

  • teminius seminarus sutuoktiniams, šeimoms, jaunimui;

  • socialines paslaugas bei užimtumą vaikams Sudervės vaikų dienos centre;

  • bendruomenės renginius bei šventes;

  • sporto renginius, varžybas.

2014 m. bendruomenė įsigijo 1,7 ha žemės sklypą Sudervės bažnyčios papėdėje prie Vilnojos ežero. Pasiremdami bendruomeninėmis talkomis bei projektinėmis lėšomis, čia kuriame bendruomenės erdvę, kurioje jau yra  futbolo stadionas, tinklinio aikštelė, RC modelių bekelės trasa bei atvira vieta renginiams.

2019 m. pradėjome, o 2024 m. pabaigėm Sudervės bendruomenės namų statybas, kuriuose veikia Vaikų dienos centras, yra erdvės bendruomenės grupių poreikiams ir veikloms.

2022 m. apjungėme savo pajėgumus su Asociacija "Sudervės krašto bendruomene" ir veikiame drauge Sudervės ir jos apylinkių žmonių labui.

bottom of page