top of page

Vaikų dienos centras
"Sudervės VAIKAI"

2019 m. gavus SADM finansinę paramą, savo pastovią veiklą pradėjo VšĮ "Sudervės bendruomenės iniciatyvos"  įkurtas Vaikų dienos centras.​

Kad būtų aiškiau, kaip tokie centrai veikia, su kokiais sunkumais ir džiaugsmais susiduria, ir nuo ko viskas yra pradedama, patirties (Aš – Kristina, ir Rasa) sėmėmės iš kitų Vilniaus rajone esančių dienos centrų (ačiū jų darbuotojams, kad maloniai priėmė ir dalinosi!). ​Po šių apsilankymų supratome, kad lengva nebus ir kad visi Centrai yra labai skirtingi, bet nepaprastai reikalingi – jie visi be išimties gausiai „aplipę“ vaikais, labai labai įvairiais.

​Aš – Kristina, esu šio vaikų centro vadovė, turiu socialinio darbuotojo išsilavinimą, gyvenu Rastinėnuose. Kiekvieną pirmadienį, antradienį ir trečiadienį pirmą valandą, t.y., tuomet, kaip pradinukams pasibaigia pamokos, pasitinku apie dešimt vaikų, – iš Sudervės, Rastinėnų, pradedant antrokais, baigiant penktokais būsimais šeštokais.

Ir ką gi mes čia veikiame? Pirmiausia, vaikai paruošia pamokas. O tuomet – stalo žaidimai, pokalbiai, rankdarbiai, riedlentės, futbolas, kvadratas, užkandukai...

Centrą lanko nuostabūs vaikai. Kodėl jie čia ateina? Tiesiog... Kažkam gal geriau, nei namie. Kiti gal neišgali susimokėti už pailgintą grupę, būrelius. Dar kitiems paprasčiausiai patinka po pamokų pabūti su draugais, pažaisti, kažką naujo sužinoti apie mus supantį gyvenimą, pasikalbėti, pasitarti... Dvi dienas savaitėje vyksta užimtumo užsiėmimai, vieną – kūrybinės dirbtuvės. Kartą per savaitę pas mus savanoriauja Sudervės jaunimas, kurio vaikai labai laukia ir nori į juos lygiuotis :).

Kai persikraustymes į naujas patalpas Maišiagalos g. 20, turėsime galimybę plėsti dienos centro paslaugas - priimti daugiau vaikų, dirbti ilgiau.

​Palaiminutų dienų mums visiems!​​

Dėl vaiko priėmimo į Sudervės VDC, kreipkitės į Kristiną +370(615)58443

bottom of page