top of page
Search
  • Writer's pictureSudervės Bendruomenė

Ištiestos rankos prašymas...


Ir vėl prieš jus su ištiesta ranka…

Šį kartą prašome paramos mūsų pačių bendruomenei. Nežinau, kokias žodžiais belstis į Jūsų širdis, kai aplink tiek daug prašančių, bet drįstame tą ranką tiesti, nes šiems metams turim labai ambicingų tikslų – bendruomenės sklype pradėti statybas pirmojo pastato, kuris bus naudojamas pradedančio Sudervėje veikti Vaikų dienos centro poreikiams, taip pat įvairioms bendruomenės veikloms (projektas bus patalpintas, kai bus pabaigtas).

Bet kokia Jūsų pagalba ir kiekvienas euras yra labai reikalingi.


Kaip galima būtų paremti:


1. Skiriant 2% nuo GPM VšĮ „Sudervės parapijiečių bendruomenei“ (Įm. kodas  303047595).


2. Pervedant piniginę paramą į bendruomenės sąskaitą:

VšĮ “Sudervės parapijiečių bendruomenė”

LT517300010135216944

Mokėjimo paskirtis “Parama VDC statyboms”


3. Paremiant statybinėmis medžiagomis.

Kai kurios įmonės, prekiaujančios statybinėmis medžiagomis, mieliau paremia produkcija, nei pinigais. Gal Jūsų tarpe yra asmenų, turinčių tokias įmones ar pažįstate tokių savo artimame rate, kurie galėtų padėti? Pašnekinkite asmeniškai arba atsiųskite kontaktą žmogaus, į kurį galima būtų kreiptis.

Reikia visko, ko reikia statyboms – blokelių, medienos, šiltinimo medžiagos ir t.t., ir pan.


4. Moralinė parama, patarimai, pasidalijimas profesine patirtimi, taip pat maldos už šį bendrą reikalą irgi labai reikalingi ir vertingi!


Iššūkis labai rimtas, bet tikiu bendruomenės jėga, kad “surėmę pečius” tikrai galim jį įveikti! Bendruomenė tai jau ne kartą įrodė konkrečiais veiksmais.

31 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page